Nasz patron
Zobacz nas na facebooku
Raport z ewaluacji problemowej
Rekrutacja
Szkoły ponadgimnazjalne 2016/2017
Dzień otwarty
Rekrutacja do szkół średnich
Szkoła w Ruchu
Wycieczka do Londynu
Projekty edukacyjne
Make It Possible
Enter Your Future
Drogowskazy współpracy
Aktualne zdjęcia
PG3 i Polska Biega
O nas w mediach
Amnesty International w PG3
Projekt Lepsza Szkoła
Prezentacja szkoły.


Fizyka w PG3

Aktualności


V Bal Mistrzów Sportu Olimpiad Specjalnych

Dnia 01 lutego, w I LO w Kędzierzynie - Koźlu odbył się V Bal Mistrzów Sportu Olimpiad Specjalnych. To już kolejna taka impreza, w której biorą udział nasi gimnazjaliści. Podczas balu panuje szczególna, radosna atmosfera, którą określa się mianem „dobra zabawa”. Jest również czas na spotkania i rozmowy przy zimnych napojach i ciasteczkach. Śmiało można powiedzieć, że to czas wspaniałej integracji. Niektórzy próbują swoich sił zajmując miejsce przy mikrofonie. Bal Olimpiad Specjalnych jest bardzo dobrą imprezą, na której można się świetnie bawić i nawiązywać nowe znajomości. Nasza młodzież już teraz czeka na kolejny bal w przyszłym roku i wspaniałą zabawę.
Stanisława ŚcigaczPobierz w postaci pdf Wersja do druku 

test - 10 luty 2017 - 18:50

Komentarze: 0

Mistrzostwa Gimnazjum w tenisie stołowym

Uff, Mistrzostwa Gimnazjum w tenisie stołowym już za nami. Przez kolejne trzy wtorki, chętni mogli spróbować się i powalczyć o zwycięstwo. Tak jak podczas igrzysk olimpijskich, najważniejszy był udział.
Mistrzynią gimnazjum została Joanna Bednarz z 2b, na podium stanęły jeszcze Magdalena Bocheńska i Magdalena Brysiak – obie 2b. Wśród chłopców tytuł mistrzowski zdobył Daniel Knap – 3a. Drugie miejsce zajął Tomasz Mazurek 3a a trzecie Kamil Mirga 1b.


Pobierz w postaci pdf Wersja do druku 

test - 09 luty 2017 - 20:20

Komentarze: 0

Zaświadczenie o organizacji Maratonu Pisania Listów

Pobierz w postaci pdf Wersja do druku 

test - 07 luty 2017 - 22:18

Komentarze: 0

Lekcja z mistrzami

Dominik Witczak –atakujący, reprezentujący aktualnego mistrza Polski w siatkówce, ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle, to również ambasador Publicznego Gimnazjum nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu i promotor idei integracji, która jest obecna w placówce w ramach zespołów klasowych. Na zaproszenie szkoły poprowadził lekcję wychowania fizycznego, a niespodzianką, która jej towarzyszyła, był udział w zajęciach Mistrzów Świata i Polski: Pawła Zatorskiego i Mateusza Bieńka. Po krótkiej rozgrzewce i treningu podstawowych umiejętności siatkarskich , czyli odbiorze piłki sposobem dolnym i palcami, uformowały się drużyny, które rozegrały ze sobą krótkie zawody. W każdej z nich znalazł się zawodnik ZAKSY. Wspólną grę zakończyły rozmowy, pamiątkowe zdjęcia i autografy. Warto podkreślić, że w zajęciach uczestniczyli uczniowie z klas integracyjnych z różnymi dysfunkcjami i niepełnosprawnością, którzy udowodnili tym samym, że nie jest to przeszkodą w rozwijaniu umiejętności związanych ze sportem. Już po zakończonej lekcji pojawiły się pytania, kiedy będzie okazja na kolejną, jak zapewniał ambasador PG3 , to nie było ostatnie w tym roku szkolnym takie spotkanie. Natomiast uczniowie potwierdzili, że zawodnicy mogą liczyć na ich wsparcie dopingiem podczas nadchodzących meczy.

Pobierz w postaci pdf Wersja do druku 

test - 07 luty 2017 - 00:36

Komentarze: 0

Szkolne referendum

Pobierz listę

Pobierz w postaci pdf Wersja do druku 

test - 06 luty 2017 - 23:25

Komentarze: 0

Reforma oświaty w Kędzierzynie-Koźlu – spotkania informacyjne

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów PG3 na spotkanie informacyjne z władzami naszego miasta. Spotkanie dotyczyć będzie reformy oświaty, która rozpocznie się w roku szkolnym 2017/2018.

Podczas spotkania zostaną omówione sposoby dostosowania funkcjonowania szkół do nowego prawa.

Uczniowie kończący klasę VI w roku szkolnym 2016/2017 staną się uczniami VII klasy szkoły podstawowej. W ten sposób rozpocznie się stopniowe wygaszanie gimnazjów, które od 1 września 2019 r. przestaną funkcjonować w systemie polskiej oświaty.
Czas i miejsce spotkania:
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 ul. Partyzantów 30 18.01.2017 godz. 16.00 (środa)

Pobierz w postaci pdf Wersja do druku 

test - 17 styczeń 2017 - 14:16

Komentarze wyłączone

Denis Grzesiuk w TVP1

W sobotę w TVP1 w programie "Pełnosprawni" ukazał się reportaż o parabadmintonie z udziałem Denisa Grzesiuka i pana Tomasza Zioło. Kto chce zobaczyć, to we wtorek 10 stycznia o 16.55 będzie powtórka na TVP Sport lub w internecie:
Kliknij link
Reportaż jest trzecim materiałem w tej audycji.Pobierz w postaci pdf Wersja do druku 

test - 09 styczeń 2017 - 22:38

Komentarze: 0

Gimnazjaliści z PG 3 w stolicy

W tym roku szkolnym w październiku, nasi gimnazjaliści zwiedzali stolicę Polski. Program był wypełniony po brzegi. Przebywaliśmy w wielu zakątkach Warszawy oraz
w Niepokalanowie i Żelazowej Woli.. czytaj dalej...


Pobierz w postaci pdf Wersja do druku 

test - 20 grudzień 2016 - 12:15

Komentarze: 0

Tydzień Praw Człowieka

Jak co roku w Gimnazjum nr 3 promowaliśmy ideę praw człowieka w okresie poprzedzającym 10 grudnia kiedy to została uchwalona Powszechna Deklaracja Praw Człowieka. Obok prelekcji na temat AIDS, która odbyła się w klasach III, pierwszakom oraz klasom drugim, zaprezentowane zostało szkolenie Amnesty International pt. „Odkryj siłę praw człowieka”. Ponadto zorganizowaliśmy zbiórkę publiczną z cegiełkami, połączoną z promocją Maratonu Pisania Listów, który w naszej szkole odbył się 9 grudnia. Napisaliśmy w sumie 163 listy, a kwota którą udało się zebrać to 95 zł.
Wszystkim uczestnikom i darczyńcom serdecznie dziękujemy!Szkolna Grupa Amnesty International 41

Pobierz w postaci pdf Wersja do druku 

test - 12 grudzień 2016 - 22:45

Komentarze: 0

Maraton Pisania Listów

Maraton Pisania Listów Amnesty International w PG 3 odbywa się 9.12. (piątek) w godzinach 17.00 - 21.30
Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli oraz personel.
NAPISZ LIST i ZMIEŃ CZYJEŚ ŻYCIE!

zobacz również: Amnesty International w pg3

Pobierz w postaci pdf Wersja do druku 

test - 08 grudzień 2016 - 17:08

Komentarze: 0

Idź do strony       >>